Wieści ze świata (Prey for the Gods, LawBreakers, Adam Boyes / Sony) 8/7/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.07.2016, 01:07


Kategorie: Najnowsze

Prey for the Gods trafił na Kickstartera

Studio No Matter rozpoczęło na Kickstarterze zbiórkę pieniędzy na zapowiedziane w ubiegłym roku Prey for the Gods – trzecioosobową przygodową grę akcji z elementami survivalowymi, inspirowaną kultowym Shadow of the Colossus. Twórcy walczą o 300 tysięcy dolarów – i biorąc W okolicach uwagę, że w ciągu kilkudziesięciu godzin zebrali Omal połowę tej kwoty, o Triumf przedsięwzięcia można być spokojnym. Tym samym możemy oczekiwać, że Wyroby wyjdzie W okolicach Zakończenie 2017 roku na komputerach osobistych. Jeśli zaś uda się zgromadzić 600 tysięcy dolarów, W stronę listy docelowych platform sprzętowych dojdą PlayStation 4 i Xbox One (edycje konsolowe ukazałyby się jakiś Okres po wersji PC).

LawBreakers – nowości w kolejnych alfa-testach (wersja 0.4)

W rozpoczynający się właśnie Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( (9-10 lipca) odbędzie się kolejna runda alfa-testów sieciowej strzelanki LawBreakers – debiutanckiego dzieła kierowanego Wskutek Cliffa Bleszinskiego Nauka Przełożony Key Productions. Na/o dwa kroki tej okazji zaktualizowano grę W kierunku wersji 0.4, w której wprowadzono nową mapę (Promenade), dodano mechanikę Skip Jump (ponowne naciśnięcie spacji tuż przed lądowaniem pozwala zachować pęd), poprawiono wyważenie Mecz na skroś zmiany w działaniu zdolności poszczególnych postaci i wyeliminowano rząd błędów. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.


Wieści ze świata (Prey for the Gods, LawBreakers, Adam Boyes / Sony) 8/7/2016 - reprodukcja #2

Adam Boyes opuszcza Sony, Aby tworzyć własne gry

Po czterech latach współpracy z firmą Sony rozstaje się Adam Boyes – człowiek Godny zaufania Zbyt relacje japońskiego giganta z niezależnymi deweloperami. Powód? Chęć ponownego stanięcia po drugiej stronie „barykady”, To jest powrotu Ku tworzenia gier (na modłę „indyków”). Przypomnijmy, że wcześniej Boyes pracował dla firm Capcom (2007-2010) i Buffy Środki masowego przekazu/masowej informacji (2010-2012). Jego Morda możecie kojarzyć chociażby ze słynnego filmiku z 2013 roku, którym Sony prześmiewczo skomentowało ówczesną politykę względem używanych gier, którą próbował lansować Microsoft:

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie Adam Boyes alfa-testy Kickstarter Sony Interactive Entertainment Wieści ze świata zbiórki pieniędzy zmiany kadrowe (zwolnienia i inne)
Skomentuj: