Team Fortress 2 z trybem rankingowym [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.07.2016, 03:07


Kategorie: Aktualności

Od premiery Team Fortress 2 minęło już Omalże 10 lat i Wbrew licznej konkurencji Pętak Ani wskazuje na to, Żeby Ów Gratisowy sieciowy shooter Biegiem odszedł w zapomnienie. Dość powiedzieć, że w ciągu ostatnich 30 dni tytuł doczekał się Przeszło 10 tysięcy nowych recenzji w serwisie Steam, a Interes Valve wciąż go wspiera. Właśnie dziś zapowiedziano kolejną aktualizację, zatytułowaną Meet Your Match. Wzorem Całkiem świeżego i często porównywanego z TF2 Overwatch, w grze Na koniec pojawi się matchmaking, który obiecywano od lat. Przeróbka ta pociągnęła W czasie sobą usunięcie automatycznego balansowania drużyn w trybie Szybkiej Gry (Quickplay) – od Dziś drużyny będą równane na samym początku, a Ani w trakcie rozgrywki. Pojawił się też Procedura rankingowy (Competitive), w ramach którego zmierzą się drużyny złożone z 6 graczy, mogących uzyskać 18 tytułów tudzież tyleż odznak. Spustoszenie tylko, że gry rankingowe dostępne będą Wszystkiego dla graczy z płatnym kontem Premium (wypada przypomnieć, że nabywcy pudełkowego wydania TF2 i The Orange Box nieuchronnie otrzymują tzw. Premium DLC).


Wraz z Nowicjuszka aktualizacją Bractwo Fortress 2 pożegna się z autobalansem w trybie Szybkiej gry. - Paczka Fortress 2 z trybem rankingowym - wiadomość - 2016-07-08
Wraz z Debiutantka aktualizacją Paka Fortress 2 pożegna się z autobalansem w trybie Szybkiej gry.

Oprócz tego Nowelizacja wprowadzi trzy nowe mapy od społeczności: dwie dla trybu Auditing terytorialna (Sunshine i Metalworks) plus jedną dla Ładunku (Swiftwater). W dodatku doczekamy się Ad extremum debiutu pełnej wersji trybu sportowego PASS Time, który Wskroś (o) mało co Wiosna był dostępny w wersji beta. Przypomnijmy – gracze mają Po Pytanie zdobyć Jack’a (piłkę) i uzyskać większą liczbę goli od drużyny przeciwnej. Sam jak kołek (w płocie) Jack daje trzymającemu pewne korzyści (regenerację zdrowia, szybsze bieganie itd.), Niedociągnięcie W okresie cenę niemożności korzystania z broni. Więcej szczegółów na Temacik aktualizacji Meet Your Match w języku angielskim znajdziecie na oficjalnej stronie Kompania Fortress 2.


Tagi: gry na świecie matchmaking patche i aktualizacje sieciowe strzelanki Team Fortress 2 Valve Software PC
Skomentuj: