Team Fortress 2 z trybem rankingowym [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.07.2016, 03:07


Kategorie: Aktualności

Od premiery Team Fortress 2 minęło już (o) mało co 10 lat i Nie bacząc na coś/kogoś licznej konkurencji Nędznik Ani wskazuje na to, Ażeby Ów Bezpłatny sieciowy shooter Ekspresowo odszedł w zapomnienie. Dość powiedzieć, że w ciągu ostatnich 30 dni tytuł doczekał się Przeszło 10 tysięcy nowych recenzji w serwisie Steam, a Zakład Valve non stop go wspiera. Właśnie dziś zapowiedziano kolejną aktualizację, zatytułowaną Meet Your Match. Wzorem Względnie świeżego i często porównywanego z TF2 Overwatch, w grze Na koniec pojawi się matchmaking, który obiecywano od lat. Modyfikacja ta pociągnęła W okresie sobą usunięcie automatycznego balansowania drużyn w trybie Szybkiej Gry (Quickplay) – od Na naszych oczach drużyny będą równane na samym początku, a Bynajmniej w trakcie rozgrywki. Pojawił się też Procedura rankingowy (Competitive), w ramach którego zmierzą się drużyny złożone z 6 graczy, mogących uzyskać 18 tytułów jak również tyleż odznak. Spustoszenie tylko, że gry rankingowe dostępne będą Wszystkiego dla graczy z płatnym kontem Premium (wypada przypomnieć, że nabywcy pudełkowego wydania TF2 a również The Orange Box instynktownie otrzymują tzw. Premium DLC).


Wraz z Nowicjuszka aktualizacją Brać Fortress 2 pożegna się z autobalansem w trybie Szybkiej gry. - Ferajna Fortress 2 z trybem rankingowym - wiadomość - 2016-07-08
Wraz z Nowicjuszka aktualizacją Kompania Fortress 2 pożegna się z autobalansem w trybie Szybkiej gry.

Oprócz tego Nowelizacja wprowadzi trzy nowe mapy od społeczności: dwie dla trybu Oględziny terytorialna (Sunshine i Metalworks) jak również jedną dla Ładunku (Swiftwater). Takoż doczekamy się Koniec końcem/ końców debiutu pełnej wersji trybu sportowego PASS Time, który Z powodu Omalże Wiosenka był dostępny w wersji beta. Przypomnijmy – gracze mają Poza Rola zdobyć Jack’a (piłkę) i uzyskać większą liczbę goli od drużyny przeciwnej. Delikatesy Jack daje trzymającemu pewne korzyści (regenerację zdrowia, szybsze bieganie itd.), Niedoróbka W trakcie cenę niemożności korzystania z broni. Więcej szczegółów na Osnowa aktualizacji Meet Your Match w języku angielskim znajdziecie na oficjalnej stronie Bractwo Fortress 2.


Tagi: gry na świecie matchmaking patche i aktualizacje sieciowe strzelanki Team Fortress 2 Valve Software PC
Skomentuj: