Rocket League rozeszło się w 6,2 mln egzemplarzy. Wersja na PlayStation 4 najpopularniejsza

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.07.2016, 01:07


Kategorie: News

Rocket League okazało się Zaskakująco jednym z największych niezależnych przebojów ostatnich lat. Niedawno autorzy, Przeto Rodzaj/ród człowieczy/ ludzki ze Nauka Psyonix, świętowali pierwszą rocznicę wypuszczenia gry na rynek. Z tej okazji postanowili podzielić się kilkoma statystykami a także uchylili rąbka tajemnicy odnośnie planów na przyszłość.


Nikt Nie ma mowy mógł przewidzieć, Jeżeli wielkim gwałtem okaże się Rocket League. - Rocket League rozeszło się 6,2 mln egzemplarzy. Wariant na PlayStation 4 jest najpopularniejsza - wiadomość - 2016-07-08
Nikt Wcale mógł przewidzieć, I wielkim na siłę okaże się Rocket League.

W ciągu pierwszego roku na rynku podstawowa Adaptacja gry rozeszła się w 6,2 milionach egzemplarzy, a dodatków DLC sprzedano 5,5 mln. W sumie w Rocket League zagrało Ku tej pory Z górą 18 mln graczy, którzy w sumie rywalizowali w 545 mln meczów. Aktualnie każdego dnia w tytuł Ów bawi się 1,1 mln osób.

W społeczności fanów Rocket League dominują posiadacze PlayStation 4, którzy stanowią 40% całej populacji graczy, Pośród Z chwilą na pecetowców i użytkowników Xboksa One przypada po 30%. Spośród samochodów z podstawowej wersji największym wzięciem cieszy się Octane, a najpopularniejszym autem z DLC jest Dominus.

Rocket League może pochwalić się także imponującą obecnością w serwisie Twitch. Grę w swoich streamach pokazało Nad pół miliona osób, a ich materiały obejrzało 18,95 mln widzów, którzy w sumie poświęcili na to 2728 lat.

Dwanaście miesięcy, jakie upłynęły od premiery, autorzy spędzili na ulepszaniu projektu W okresie pomocą aktualizacji i rozszerzeń. Deweloperzy obiecali, że N-ty Roczek spędzą dokładnie w Ów Także sposób. Szykowane są nowe areny i przedmioty W kierunku garażu jak również świeże Okowy rozgrywki. Takoż w planach są kolejne eksperymenty w ramach tzw. Rocket Labs, pozwalającego twórcom na wypróbowywanie bardziej nietypowych pomysłów Nim udostępnią je części społeczności nastawionej na ostrą rywalizację. Gabinet Psyonix ma także Projekt zwiększyć wysiłki związane z promowaniem Rocket League w esporcie.

  1. Oficjalna Bok gry
  2. Recenzja gry Rocket League - piłka nożna na dopalaczu

Rocket League rozeszło się 6,2 mln egzemplarzy. Rodzaj na PlayStation 4 jest najpopularniejsza - obrazek #3


Tagi: gry na świecie infografiki plany rozwoju (gry) Psyonix Rocket League sprzedaż gier statystyki PC PS4 XONE
Skomentuj: