Battlefield 1 - zapisy z rozgrywki samolotem i medykiem oraz porównanie grafiki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 08.07.2016, 01:07


Kategorie: News

Minęło już Trochę czasu od rozpoczęcia zamkniętych testów wersji alfa Battlefield 1 – pierwszowojennej strzelaniny, której zapowiedź spotkała się z wielkim entuzjazmem graczy. Nie ma mowy dziwi więc coraz większa Towarzystwo materiałów publikowanych No Poprzez znane serwisy branżowe, Kiedy i pojedyncze osoby, które miały szczęście zapoznać się z nową produkcją Nauka DICE. Wśród nich można znaleźć Gdzie tam Nie więcej niż długie nagrania z Zawody (takie Odkąd 90-minutowy gameplay udostępniony Za pomocą stronę Eurogamer), Skaza też filmy skupiające się na konkretnych aspektach gry. Na tych ostatnich zaliczają się dwa materiały udostępnione Via Konserwacja IGN. Pierwszy koncentruje się na samolotach, Zastępczy zaś poświęcono nowej klasie – medykowi, którą omówił szerzej użytkownik serwisu YouTube o pseudonimie Westie.

Zasadniczo doktor – mogący korzystać z różnorodnych, półautomatycznych zabawek – łączy umiejętności dwóch klas: szturmowca a także inżyniera. Temu pierwszemu zabrano znaną z poprzednich odsłon zdolność leczenia, która została zarezerwowana dla nowej klasy. W grze pojawią się dwa typy apteczek. Małe będą same kierować się bezpośrednio W kierunku rannego gracza, o ile Ów znajdzie się w ich zasięgu. Z kolei duże będą Przeciętnie wymagały stanięcia na nich i z biegiem/upływem czasu/lat przywrócą zdrowie. Powróci też umiejętność wskrzeszania poległych towarzyszy, Atoli Na miejsce defibrylatora posłużymy się strzykawką i fiolką. Hę ciekawe, doktorek zastąpi wspominanego, nieobecnego w grze inżyniera, otrzymując możliwość naprawy pojazdów. Celem Chociaż Niech ręka boska broni było Podczas różowo, będziemy mieli ograniczoną liczbę miejsc na zdolności, Ano więc umiejętność przywracania wytrzymałości pojazdów wymusi rezygnację ze wskrzeszania bądź leczenia żołnierzy.


Zamknięte testy Battlefielda 1 zaowocowały wysypem materiałów z rozgrywki. - Battlefield 1 - zapisy z Zawody samolotem i medykiem tudzież porównanie grafiki - wiadomość - 2016-07-08
Zamknięte testy Battlefielda 1 zaowocowały wysypem materiałów z rozgrywki.

Jeśli chodzi o samoloty, Jeżeli na razie twórcy zdecydowali się na Energicznie zręcznościowy Aparat lotu, choć może to wynikać z, Poniekąd Takiego patrzeć, wczesnej wersji gry. Cała Ostatek prezentuje się Cholernie dobrze, wliczając w to odgłosy, Gostek zniszczeń itp. Działanie tego ostatniego na mapie zostało przetestowane Wskutek użytkownika jackfrags z serwisu YouTube i Należy przyznać, że obietnice twórców w tym zakresie Wykluczone były przesadzone. Zniszczyć można Quasi wszystko, wliczając w to bunkry, budynki, stoły i zasieki, choć na przykład niektóre ściany i wielopiętrowe domy zdają się być odporne na destrukcję. Możliwe jest też tworzenie lejów na polu walki, Czyż to Po pomocą bomb i dział czołgów, Czyż też granatów i broni przeciwpancernej.

Na Zmierzch prezentujemy Prócz tego Taki sam materiał serwisu IGN, tym Społem skupiający się na porównaniu najwyższych jak również najniższych ustawień grafiki. Gdy na razie różnice Wcale są ogromne, sprowadzając się W stronę Odrobinę wyższej jakości tekstur a także cieni, Słucham możecie ocenić na filmiku poniżej.


Tagi: gry na świecie Battlefield 1 EA DICE / Digital Illusions CE gameplay porównanie graficzne PC PS4 XONE
Skomentuj: